VfL Wolfsburgi jalgpallurid kaitsevad tiitlit

Pall on ümmargune ja mäng kestab 90 minutit - õnneks, sest poolaja vaheajal nägi ta neljapäeva õhtul Lissaboni Estádio do Restelos VfL treeneri meeskonna Ralf Kellermannile ikka veel sünge: Meistrite Liiga finaalis tiitli kaitsja Wolfsburgi ja Rootsi teisel kohal Tyresö FF oli Brasiilia (ja viiekordne maailmameister) Marta Vieira da Silva ja varsti pärast seda, kui Verónica Boquete tõi rootslased juhtpositsiooni.

Kuid pärast vaheaega läksid VfL Wolfsburgi jalgpallurid rünnaku ette umbes 8000 pealtvaatajale: kaks minutit pärast teise poole algust juhtis rahvusliku ettekandega Alexandra Popp palli vastase väravasse. Varsti pärast seda tegeles ühendav eesmärk Martina Mülleri meeskonnakaaslane ja jalgpallur. Kuigi rootslased läksid 56. minutil Martalt teise eesmärgiga, asendas Verena Faißt ja Martina Müller tegi VfL-le lõpuks 4: 3.

Ajalooline triumf, sest nad olid esimene Saksa meeskond, kes kaitses oma tiitlit Meistrite Liigas - aasta pärast nende üllatust võita Olympique Lyoni vastu Londonis. "Me oleksime soovinud veidi vähem põnevust, see oli uskumatu mäng ja minu meeskonna uskumatu energiatõhusus," ütles treener Kellermann. Me leiame ka - ja õnnitleme naiste jalgpallurite teenitud võidu eest.

Taliturniir 2019: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 0:2 (0:1) (Jaanuar 2021).

VfL Wolfsburg, Meistrite Liiga, meistrite liigas, naiste jalgpall, wolfsburg, tyresö, finaal